Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

Ze względu na różne charakterystyki reprodukowania obrazu przez monitory komputerowe oraz procesy związane z cyfrową obróbką fotografii pokazane zdjęcia mogą nieco różnić się od rzeczywistych. Fakt różnic między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie może stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.
Sklep internetowy Atalantastyle.pl otwarty jest przez całą dobę, 365 dni w roku. Przez całą dobę można składać zamówienia. Realizacja zleceń następuje wyłącznie w godz. 10 – 16 w dni powszednie.
atalanastyle jest prowadzony przez firmę:
Atalantastyle Sklep odzieżowy S.Hutyra i J.Hutyra Ul.3 Maja 24a Węgierska Górka
Powyższy adres stanowi również adres siedziby, a także miejsca pełniącego rolę biura
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
Zamówienie zostanie zrealizowane w prze ciągu 24h od momentu jego stworzenia.
Wszytkie zamówienia nadawane są jako paczki/listy priorytetowe. Od momentu wysłania paczki priorytetowej średni czas oczekiwania na nią to 3 dni robocze pocztą, przy wysyłkach kurierskich 24h. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych wszystko uzależnione jest od stanu magazynowego.Jeżeli towar jest dostępny paczke nadajemy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku braku towaru  lub wyprzedaniu wszystkich sztuka produkt zamawiany jest z hurtownii i czas realizacji może wydłużyć sie do 7 dni roboczych .
Zamówiennie zostanie wysłane do odbiorcy po dostarczeniu pocztą elektroniczną potwierdzenia przelewu.
W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
Akceptując regulamin, akceptujesz regulamin dotyczący zwrotów i reklamacji, który znajduje się w zakładce “Zwroty i wymiany”.
Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli zostanie prawidłowo wypełniony formularz. Niezbędne jest podanie numeru telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.
Złożone zamówienie może być anulowane drogą telefoniczną lub e-mailową. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.
Za zagubione lub nieterminowe dostarczenie sklep nie ponosi odpowiedzialności, odpowiedzialność spada na firmę przewozową, mimo tego pomagamy w rozstrzygnięciu sporów w momencie zaginięcia przesyłki lub nietermionowej dostawy ze strony przewoźnika.
Twoje dane będą przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i nie będą udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom.
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji zamówienia. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych oraz niezbędne informacje opisane są w Regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej. Potwierdzenie złożenia zamówienia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na powierzenie Państwa danych osobowych tylko i wyłacznie w celach wysyłkowych.Administratorem danych osobowych jest firma: Atalanta style Jaroslaw Hutyra.
Administrator prowadzi sprzedaż internetową.
Kupując kilka przedmiotów o łącznej cenie większej niż 299zł otrzymasz DARMOWĄ WYSYŁKĘ!
Kupienie przedmiotu oznacza zgodę na warunki wymienione w niniejszym regulaminie.

O NAS

Atalantastyle Sklep odzieżowy S.Hutyra i J.Hutyra Ul.3 Maja 24a Węgierska Górka

PŁATNOŚĆ

Biorąc dział w aukcjach akceptujesz nasz regulamin. Wszystkie ceny podane na aukcjach są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Ceny nie podlegają negocjacji.
Dane do przelewów:
80 1140 2004 0000 3702 7811 1257
Dane właściciela konta:
Atalantastyle Sklep odzieżowy S.Hutyra i J.Hutyra Ul.3 Maja 24a Węgierska Górka
W treści przelewu proszę podać numer zamówienia.

ZWROT TOWARU

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów [ Dz.U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm] Konsument na prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny. W przeciągu 14 dni należy poinformować nas o chęci zwrotu a następnie w ciągu 14 dni od otrzymania produktu należy odesłać zakupiony towar.
Po otrzymaniu towaru sklep zwraca koszt zakupu produktu , natomiast koszt przesyłki zwracanego towaru do sklepu ponosi Kupujący.
Zwracany przez Klienta towar wraz z dowodem zakupu należy odesłać na adres:
Atalantastyle Sklep odzieżowy S.Hutyra i J.Hutyra Ul.3 Maja 24a Węgierska Górka
Zwrot pieniędzy realizowany jest do 14 dni od daty otrzymania przesyłki poprzez przelew bankowy na wskazane konto przez Klienta.
Zwracany produkt nie może posiadać śladów użytkowania, zabrudzenia, uszkodzenia, powinien mieć oryginalne metki itp.
Prosimy zgłosić mailowo chęć zwrotu towaru w celu otrzymania formularza zwrotu.
W przypadku zwrotu towaru zwracamy jego równowartość. Zgodnie z art.32,33,34 o prawach konsumenta informujemy że koszty zwrotu przesyłki pokrywa  kupujący.
Więcej informacji na ten temat dostępna pod adresem: http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/transport/?

WYMIANA TOWARU

Jeśli wybrali Państwo nieodpowiedni rozmiar, towar można wymienić (o ile jest on dostępny) na inny rozmiar bądź model w terminie do 10 dni od momentu otrzymania towaru.
Aby wymienić towar należy odesłać go na adres:
Atalantastyle Sklep odzieżowy S.Hutyra i J.Hutyra Ul.3 Maja 24a Węgierska Górka
Prosimy zgłosić mailowo chęć wymiany towaru w celu otrzymania formularza wymiany.
Nieużywany towar do wymiany należy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz formularzem wymiany za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką poleconą. Czas realizacji wymiany to maksymalnie 14 dni. Koszty przesyłki do kupującego to 15 zł, koszt ten uregulowany zostanie pobraniem.
Wysyłka towaru do Klienta odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej.

REKLAMACJA TOWARU

Prosimy zgłosić mailowo chęć reklamacji towaru w celu otrzymania formularza reklamacji.
Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest poprawnie wypełniony formularz reklamacyjny, który należy przesłać z wadliwym lub niezgodnym z zamówieniem towarem i dowodem zakupu na adres:
Atalantastyle Sklep odzieżowy S.Hutyra i J.Hutyra Ul.3 Maja 24a Węgierska Górka
Sprzedawca ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji od momentu jej wpłynięcia na piśmie i poinformowanie Klienta o jej wyniku.
Wysyłka towaru do klienta odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej jednocześnie inforumjemy że zgodnie z art.32.33.34. koszty przesyłki pokrywa sklep w ramach zadośćuczynienia.

Opcje wysyłki

dostępne opcje wysyłki
kurier48 12zł
kurier 16zł
kurier pobranie 18zł
odbiór osobisty 0zł